Påskägg 40 cm Happy Easter godisblandning

71818620
Förp.pris: 1.355,09 kr
Jmf.pris: 271,02 kr/kg
Förp. 1*5000 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Påskägg 40 cm med Happy Easter Lyx inslagen & twistad godisblandning inkl ytterkartong:

Gammaldags Gräddkola Choklad Mormor Lisas
Geisha Original Fazer
Karl Fazer Mjölkchoklad Fazer
Merci Petits Choklad
Milkshake Easter Frutti Limited Edition Mormor Lisas
Milkshake White Strawberry Mormor Lisas
Mjölkchoklad Mini Marabou
Riesen Dark Choco Toffee
Snickers Miniatures
Twist Marabou

Nettovikt 5000 gr

Påskäggets färg och bild kan variera.

Pris per påskägg 40 cm med Happy Easter Lyx inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk enligt nedan:

1161:50/st = vid köp av 150 st
1173:60/st = vid köp av 120 st
1185:70/st = vid köp av 90 st
1197:80/st = vid köp av 60 st
1209:90/st = vid köp av 1 st

Korrekt pris visas på ordererkännande med ordernummer Du erhåller från Torebrings efter att vi har godkänt Din order!

(Godisblandning och motiv kan variera.)

Taggar:
Varumärke:

Torebrings®

Varukategori:

Påskägg fyllda med godis

Leverantör:

Torebrings Grossist AB

Lev art nr:

862

Bruttovikt:

6 kg/förp

Volym:

0.031  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;