Påskägg 15 cm Happy Easter med gul box

79518502
Förp.pris: 111,89 kr
Jmf.pris: 372,96 kr/kg
Förp. 1*300 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Påskägg 15 cm med Happy Easter Lyx inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk:

Gammaldags Gräddkola Choklad Mormor Lisas
Geisha Original Fazer
Karl Fazer Mjölkchoklad Fazer
Merci Petits Choklad
Milkshake Easter Frutti Limited Edition Mormor Lisas
Milkshake White Strawberry Mormor Lisas
Mjölkchoklad Mini Marabou
Riesen Dark Choco Toffee
Snickers Miniatures
Twist Marabou

Nettovikt 300 gr

Påskäggets färg och bild kan variera.

Pris per påskägg 15 cm med Happy Easter Lyx inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk enligt nedan:

95:90/st = vid köp av 150 st
96:90/st = vid köp av 120 st
97:90/st = vid köp av 90 st
98:90/st = vid köp av 60 st
99:90/st = vid köp av 1 st

Korrekt pris visas på ordererkännande med ordernummer Du erhåller från Torebrings efter att vi har godkänt Din order!

(Godisblandning och motiv kan variera.)

Taggar:
Varumärke:

Torebrings®

Varukategori:

Påskägg fyllda med godis

Leverantör:

Torebrings Grossist AB

Lev art nr:

502

Bruttovikt:

0.4 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;