Påskägg 15 cm Glad Påsk med gul box

79518500
Förp.pris: 106,29 kr
Jmf.pris: 354,29 kr/kg
Förp. 1*300 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-22 och den 2024-07-23 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Påskägg 15 cm med Glad Påsk inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk:

Dumlekola Original Fazer
Fox Citron Malaco
Gammaldags Gräddkola Jordgubb Mormor Lisas
Gammaldags Gräddkola Mormor Lisas
Geisha Original Fazer
Milkshake Easter Frutti Limited Edition Mormor Lisas
Milkshake Raspberry & Licorice Mormor Lisas
Mjölkchoklad Mini Marabou
Twist Marabou
Twix Miniatures

Nettovikt 300 gr

Påskäggets färg och bild kan variera.

Pris per påskägg 15 cm med Glad Påsk inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk enligt nedan:

91:10/st = vid köp av 150 st
92:05/st = vid köp av 120 st
93:00/st = vid köp av 90 st
93:95/st = vid köp av 60 st
94:90/st = vid köp av 1 st

Korrekt pris visas på ordererkännande med ordernummer Du erhåller från Torebrings efter att vi har godkänt Din order!

(Godisblandning och motiv kan variera.)

Taggar:
Tillagningsanvisning:




Förvaring:

Förvaras ej över normal rumstemperatur.

Varumärke:

Torebrings®

Varukategori:

Påskägg fyllda med godis

Leverantör:

Torebrings Grossist AB

Lev art nr:

500

Bruttovikt:

0.4 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;