Påskägg 12 cm Glad Påsk med gul box

1746400
Förp.pris: 78,29 kr
Jmf.pris: 521,92 kr/kg
Förp. 1*150 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Påskägg 12 cm med Glad Påsk inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk:

Fox Citron Malaco
Gammaldags Gräddkola Mormor Lisas
Geisha Original Fazer
Milkshake Easter Frutti Limited Edition Mormor Lisas
Twist Marabou

Nettovikt 150 gr

Pris per påskägg 12 cm med Glad Påsk inslagen & twistad godisblandning inkl gul påskbox Glad Påsk enligt nedan:

67:10/st = vid köp av 150 st
67:80/st = vid köp av 120 st
68:50/st = vid köp av 90 st
69:20/st = vid köp av 60 st
69:90/st = vid köp av 1 st

Korrekt pris visas på ordererkännande med ordernummer Du erhåller från Torebrings efter att vi har godkänt Din order!

(Godisblandning och motiv kan variera.)

Taggar:
Förvaring:

Förvaras ej över normal rumstemperatur.

Varumärke:

Torebrings®

Varukategori:

Påskägg fyllda med godis

Leverantör:

Torebrings Grossist AB

Lev art nr:

400

Bruttovikt:

0.16 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;