Rek. pris 2.900,00

Open Minds Fat Vit Kosta Boda

7071101
Förp.pris: 2.280,12 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-09.
Köp »

Bredd: 380 mm
Höjd: 62 mm
Upplaga: Edition

Design Ulrica Hydman-Vallien 1986


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7071101

EAN hel förp:

7391533711017

Bruttovikt:

3.6 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;