Rek. pris 4.100,00

Open Minds Vas Vit/Svart Kosta Boda

7040622
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-05.
Köp »

Med dramatiskt svarta penselstreck har Open Minds blivit en av Ulrica Hydman-Valliens klassiker.

Bredd: 180 mm
Höjd: 360 mm
Upplaga: Edition

Design Ulrica Hydman-Vallien 1986


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Vas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7040622

EAN hel förp:

7391533406227

Bruttovikt:

3.5 kg/förp

Volym:

0.014  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88