+ pant 34,00 kr/förp

LOKA Päron vatten glas Spendrups

1207500
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
OBS! Glasflaskor. Levereras till företag men privatpersoner måste hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Kolsyrat vatten, naturliga aromer av päron och citron samt andra aromämnen (SELLERI), natriumvätekarbonat, kaliumvätekarbonat, magnesiumklorid, natriumsulfat.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 0 kJ
Energi 0 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 0 g
varav sockerarter 0 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0.04 g

Allergiinfo:

Innehåller: Selleri

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Loka

Konsumentkontakt:

Spendrups Bryggeri AB

Postadress:

Box 3006, 143 03 VÅRBY

Besöksadress:

Vårby allé 39, 143 03 VÅRBY

Telefon:

020-78 98 51

Hemsida:

www.spendrups.se

E-post:

konsumentkontakt@spendrups.se

Varukategori:

Kolsyrat vatten glasflaska

Leverantör:

Spendrups Bryggeri AB

Lev art nr:

1207500

EAN del förp:

7310401016450

EAN hel förp:

7310401016450

Bruttovikt:

13.6 kg/förp

Volym:

0.025  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Briska Päroncider Alkoholfri 0,5%
1718111    Lager: 2
Champis glas Spendrups
1300300    Lager: 6
Cola läsk glas Alla Tiders Åbro
19690    Lager: 8
Hallonsoda glas Alla Tiders Åbro
19682    Lager: 5
Hwila Citron Lime vatten glas Åbro
19224    Lager: 18
Hwila Naturell vatten glas Åbro
19223    Lager: 18
Vichy vatten glas Spendrups
1202100    Lager: 12

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88