Ingrediensbox 10-pack Bonamat

7230103102
Förp.pris: 2.720,13 kr
Jmf.pris: 272,01 kr
Förp. 1*10 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-05-31 och den 2024-06-04 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

En färsk kopp kaffe eller té serveras. Tillbehör som socker och mjölk placeras snyggt i nya ingrediensboxen från Bravilor Bonamat. Fem fack erbjuder tillräckligt med plats för olika tillbehör.

Mått (bxdxh) 343x144x63 mm


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Tillbehör

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7230103102

Bruttovikt:

6 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;