Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn
Rek. pris 39,90

Hink 10 L Khaki Grön ECO Nordiska Plast

11110815
À-pris: 25,88 kr = 1 st
Förp.pris: 258,75 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Stabil, klassisk hink med grepe i plast.
Hinken har en graderad literskala inuti, samt grepp på undersidan som underlättar tömning av hinken.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Hink/Tunna/Korg

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

1111-0815FF

EAN del förp:

7318140017295

Bruttovikt:

0.27 kg/st  2.7 kg/förp

Volym:

0.02  m3/st,  0.2  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;