NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Förvaringsbox Store It 60 L Svart Nordiska Plast

78600200
À-pris: 106,75 kr = 1 st
Förp.pris: 854,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Store It är en förvaringsboxserie i 5 olika storlekar som gör det möjligt att förvara både enkelt och stilrent. Serien är 100% modulanpassad i bredd, djup och höjd vilket gör det möjligt att stapla och trava boxarna på ett ordningsamt och effektivt sätt. Vissa saker vill man dölja och andra saker ha koll på, därför finns vår smarta förvaringsserie Store It i både solidinfärgad och transparent plast. 
Store It är en serie som är praktisk för grovförvaring såsom garaget, källaren, vinden. Men som även har en design för hemmet; i barnrummet, walk-in closet, kontoret eller i mediarummet.

Inga av Nordiska Plasts produkter innehåller Bisfenol A (BPA) och alla produkter som är avsedda att komma i kontakt med livsmedel är självklart Livsmedelsgodkända. Vi har all vår tillverkning i Sverige och produkter som är avsedda att komma i kontakt med livsmedel testas kontinuerligt på oberoende testlaboratorier.

Polypropenplast


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7860-0200

EAN del förp:

7318147860023

EAN hel förp:

17318147860020

EAN hel pall:

37318147860024

Bruttovikt:

0.7 kg/st  5.6 kg/förp

Volym:

0.084  m3/st,  0.672  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;