NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C

Förvaringsbox Store It 60 L Grå ECO Nordiska Plast

78601100
À-pris: 106,75 kr = 1 st
Förp.pris: 854,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Store It® är en förvaringsboxserie med 6 olika storlekar som gör det möjligt att förvara både enkelt och stilrent. Serien är 100% modulanpassad i bredd, djup och höjd - två små boxar blir lika stora som en stor box - vilket hjälper dig att stapla och trava boxarna på ett ordningsamt och effektivt sätt.

Nu erbjuder vi denna populära förvaringsserie tillverkad i 100% återvunnen Grå Polypropenplast (PP) av hög kvalité. Ett bra miljöval i strävan efter tillverkning i cirkulära kretslopp.

Klarar temperaturer från -40°C till +120°C och tål maskindisk.

Storlek (LxBxH): 590x395x360mm


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7860-1100RC

EAN del förp:

7318140009474

EAN hel förp:

17318140009471

EAN hel pall:

37318140009475

Bruttovikt:

0.7 kg/st  5.6 kg/förp

Volym:

0.084  m3/st,  0.672  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;