Drickakyl med glasdörr D390 NCS

2103900
Förp.pris: 14.843,75 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-23 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Kylskåp för optimal exponering och försäljning av dryck och förpackade livsmedel.
Självklart förberedd för 2020.

• Miljösmart
• Förberedd för 2020
• LED-belysning som standard

Tekniska data
Höjd: 2000 mm
Bredd: 595 mm
Djup: 650 mm
Innermått höjd: 1749 mm
Innermått bredd: 495 mm
Innermått djup: 447 mm
Vikt: 104 kg
Nettovolym: 367 liter
Temperatur produkter: 0/+10 °C
El anslutning: 230V/50Hz
Köldmedel: R600
Hyllor: 6 st justerbara + botten
Belysning: LED
Kommunikation: På glasdörr, sidor, hyllkanter.

Tillval
• Varumärkesdekor


Garanti:

12 månader

Varumärke:

NCS

Varukategori:

Drickakyl

Leverantör:

Nordic Cooling Solutions AB

Lev art nr:

D390

Bruttovikt:

104 kg/förp

Volym:

0.774  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;