Drickakyl dubbel hög S 880 Slim SD

21013102
Förp.pris: 24.862,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-01 och den 2024-08-07 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.

NCS S 880 SC DD Slim SD (skjutdörr)
Kylskåp för optimal exponering och försäljning av dryck och förpackade livsmedel.

TEKNISKA DATA
Internmått: Höjd: 1370 mm Bredd: 805 mm Djup: 615 mm
Yttermått: Höjd: 200 mm Bredd: 880 mm Djup: 751 mm

Nettovolym: 783 L
Temperatur produkter: +0/+10 °C
Kapacitet: Burkar 33 cl rekommenderat/max 840/940 st
Kapacitet: Flaska 50 cl rekommenderat/max 420/470 st
El anslutning:
Förbrukning:
Ljudnivå:
Köldmedel:
Hyllor: 5 st
Belysning: 
Termostat: 
Kondensor: Trådkondensor 
Kommunikation: Enkelt utbytbar toppskylt


Garanti:

12 månader

Varumärke:

NCS

Varukategori:

Drickakyl

Leverantör:

Nordic Cooling Solutions AB

Lev art nr:

GHD13102

Bruttovikt:

140 kg/förp

Volym:

1.322  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;