Rek. pris 249,00

City Skedar 2-p Orrefors

6310302
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-05.
Köp »

Höjd 170 mm


Varumärke:

Orrefors

Varukategori:

Sked

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

6310302

EAN del förp:

7321646024018

Bruttovikt:

0.1 kg/st  0.8 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Liknande produkter
City Highball 4-pack Orrefors
6310336    Lager: 2
City Ice-cubes 4-pack Orrefors
6310301    Lager: 11
City Mixerglas 65 cl Orrefors
6310393    Lager: 4
City Old Fashioned 2-pack Orrefors
63103404    Lager: 1
City Old Fashioned 4-pack Orrefors
6310340    Lager: 8
City Snapsglas 5 cl 2-p Orrefors
6310342    Lager: 10
City underlägg 4-pack Orrefors
6310304    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88