Brännskadekompress Burn Gel Small 2-pack Cederroth

901900
À-pris: 156,88 kr = 2 st
Förp.pris: 3.765,00 kr = 24*2 st
Jmf.pris: 78,44 kr/st
Förp. 24*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

Cederroth Kompress för brännskada.
Effektiv smärtlindring.

• Förbandet ger en snabb lindring av smärta vid första & andra gradens brännskador
• Kylan gör så svullnad och smärta minskar
• Hindrar att brännskadan går djupare ner i huden
• Enkel att använda med tydliga instruktioner

Innehåller 2 st förband 10x10 cm.


Varumärke:

Cederroth

Varukategori:

Första hjälpen

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

901900

EAN del förp:

7310619019007

EAN hel förp:

7310809019008

EAN hel pall:

7312029019004

Bruttovikt:

0.95 kg/st  22.8 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;