Blixtlåspåse US 70x100x0,05 mm

270008
Förp.pris: 109,88 kr
Jmf.pris: 0,11 kr/st
Förp. 1*1000 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »

Blixtlåspåse utan skrivfält.

Enkelt att öppna och stänga.
• Tillverkad av miljövänlig LD-polyeten och försedd med blixtlås.
• Levereras med utstansat hål, 6 mm, över förslutningen.
• Finns med eller utan skrivfält.
• Tjocklek 0,05 mm.

Format Öppn x Längd.


Varumärke:

Packoplock

Varukategori:

Minigrip påse

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

270008

Bruttovikt:

0.73 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;