Autan Cooling Insect Afterbite

49808
À-pris: 105,00 kr = 25 ml
Förp.pris: 1.260,00 kr = 12*25 ml
Jmf.pris: 4.200,00 kr/lit
Förp. 12*25 ml
Lager: 12 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Autan Cooling Insect lugnar hudirritationer orsakade av mygg- och flugbett. Med dess formula berikad med Aloe Vera och kamomill extrakt, kommer du känna omedelbar lindring av obehaglig klåda. Ha den nära till hands och tillbringa tid på ditt sätt i trädgården, på stranden och utomhus. Håll utom räckhåll för barn och husdjur. Läs på etiketten för andra försiktighetsåtgärder och användningssätt.

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C


Varumärke:

Autan

Konsumentkontakt:

Arvid Nordquist HAB

Besöksadress:

Box 1285, 171 25 SOLNA

Telefon:

08-799 18 00

Hemsida:

www.arvidnordquist.se

E-post:

konsumentkontakt@arvidnordquist.se

Varukategori:

Insektsmedel

Leverantör:

Arvid Nordquist Handelsaktiebolag

Lev art nr:

49808

EAN del förp:

5000204657012

EAN hel förp:

5000204657029

Bruttovikt:

0.04 kg/st  0.48 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Liknande produkter
Autan Myggskydd Family Care Gel
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Autan Myggskydd Family Care Gel
51283    Lager: 12
Autan Myggskydd Multi Insect Spray
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Autan Myggskydd Multi Insect Spray
50765    Lager: 11
Raid Insektsspray Raid®
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Raid Insektsspray Raid®
4749795    Lager: -3
Raid Myrdosa Optimal Raid®
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Raid Myrdosa Optimal Raid®
4749798    Lager: 15
Raid Myrpulver Raid®
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Raid Myrpulver Raid®
4749820    Lager: 10
Raid Myrspray Raid®
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Raid Myrspray Raid®
4749794    Lager: 16
Raid Spray mot geting
Arvid Nordquist Handelsaktiebolag
Raid Spray mot geting
4749796    Lager: 6

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;