Gense Tål maskindisk
Rek. pris 109,00

Attaché Bordssked 195 mm Gense

7748920
À-pris: 94,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.128,00 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Lager: 10 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Attaché står för en klassisk och ren design inspirerad av barocken. Besticken har en traditionell stil designad med en dubberäfflad kant. Den är mycket användbar till vardag som till festliga tillfällen. Attaché är tillverkat i rostfritt stål 18/8.

Folke Arström var konstnärlig ledare för AB Gense i Sverige i 20 år. Han uppnådde framgångar inom design och försäljning för bestick och köksartiklar. Han kunde känna marknadens krav och var därmed en ledande källa inom design.


Varumärke:

Gense

Varukategori:

Sked

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

7748920

EAN del förp:

7319017489207

EAN hel förp:

7319017489207

Bruttovikt:

0.06 kg/st  0.72 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
Attaché Bestickset 16 delar Gense
F&H Group of Scandinavia AB
Attaché Bestickset 16 delar Gense
7748999    Lager: 4
Attaché Bordsgaffel 190 mm Gense
F&H Group of Scandinavia AB
Attaché Bordsgaffel 190 mm Gense
7748921    Lager: 17
Attaché Bordskniv massiv 205 mm Gense
F&H Group of Scandinavia AB
Attaché Bordskniv massiv 205 mm Gense
7748946    Lager: 13
Attaché Kaffesked 120 mm Gense
F&H Group of Scandinavia AB
Attaché Kaffesked 120 mm Gense
7748906    Lager: 22
Attaché Tesked 150 mm Gense
F&H Group of Scandinavia AB
Attaché Tesked 150 mm Gense
7748904    Lager: 23

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;