+ pant 20,00 kr/förp

7Up Zero burk Sleek can

26560
Förp.pris: 155,23 kr
Jmf.pris: 23,52 kr/lit (7,76 kr/st)
Förp. 1*20x33cl
Lager: 5 förp.
Köp »
Beskrivning:

7UP Zero Sugar är en sockerfri läskedryck med en frisk och fräsch smak av lemon/lime. 7UP Free är en del av Pepsifamiljen och ett stort internationellt och mycket välkänt varumärke. 7UP Free bör serveras väl kyld, gärna med is. Passar såväl till mat och snacks som att avnjutas för sig själv.

Taggar:
7up    Läsk   
Ingredienser:

Ingredienser: Kolsyrat vatten, syra (citronsyra, äppelsyra), naturlig citron- och limearom, surhetsreglerande medel (natriumcitrat), sötningsmedel (aspartam, acesulfam K), konserveringsmedel (natriumbensoat). Innehåller en fenylalaninkälla.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 5 kJ
Energi 1 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 0 g
varav sockerarter 0 g
Protein 0.1 g
Motsvarande salt 0.05 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

7Up

Konsumentkontakt:

Konsumentservice, Carlsberg Sverige AB

Postadress:

Box 3040, 169 03 SOLNA

Telefon:

020-78 80 20

Hemsida:

www.carlsbergsverige.se

E-post:

konsumentservice@carlsberg.se

Varukategori:

Läsk kolsyrad burk

Leverantör:

Carlsberg Sverige AB

Lev art nr:

26560

EAN del förp:

7310070005281

EAN hel förp:

7310074009261

EAN hel pall:

7310079019616

Bruttovikt:

7.16 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk Sleek can
Carlsberg Sverige AB
7Up burk Sleek can
26575    Lager: 4
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 22
Bonaqua Citron Lime burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Citron Lime burk Sleek can
451413    Lager: 43
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
451214    Lager: 89
Bonaqua Naturell burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk Sleek can
451213    Lager: 134
Champis burk Sleek can Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Sleek can Spendrups
1308721    Lager: 15
Champis Zero burk Sleek can Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis Zero burk Sleek can Spendrups
1312721    Lager: 7

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;