Köp eller hyr vattenautomater, vattenmaskiner eller inbyggnadskylare med kranpelare från Torebrings

Upptäck vårt sortiment av begagnade vattenautomater med kranpelare för en pålitlig och prisvärd lösning för din vattenförsörjning. Våra begagnade enheter är noggrant kontrollerade och erbjuder utmärkt funktionalitet till ett förmånligt pris.

393375
Förp.pris: 11.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;