Städ kem personlig hygien - Avkalkning diskmedel torkmedel

Det spelar ingen roll vilken diskmaskin du har, hemma eller på jobbet. Här httar du Suma Nova till din proffsmaskin på jobbet, men också Sun maskindiskmedel till din diskmaskin hemma. Diskar du för hand hittar du marknadsledaren Yes.

452600
À-pris: 27,75 kr = 1500 gr
Förp.pris: 166,50 kr = 6*1500 gr

Jmf.pris: 18,50 kr/kg
Förp. 6*1500 gr

Lager: 23 innerförp.
7511933
À-pris: 69,88 kr = 1 lit
Förp.pris: 419,25 kr = 6*1 lit

Jmf.pris: 69,88 kr/lit
Förp. 6*1 lit

Lager: 11 innerförp.
403072
À-pris: 80,63 kr = 650 ml
Förp.pris: 1.290,00 kr = 16*650 ml

Jmf.pris: 124,04 kr/lit
Förp. 16*650 ml

Lager: 20 innerförp.
956632
À-pris: 86,88 kr = 900 ml
Förp.pris: 695,00 kr = 8*900 ml

Jmf.pris: 96,53 kr/lit
Förp. 8*900 ml

Lager: 113 innerförp.
7521559
À-pris: 438,75 kr = 100 st
Förp.pris: 2.193,75 kr = 5*100 st

Jmf.pris: 4,39 kr/st
Förp. 5*100 st

Lager: 26 innerförp.
949339
À-pris: 336,00 kr = 100 st
Förp.pris: 2.016,00 kr = 6*100 st

Jmf.pris: 3,36 kr/st
Förp. 6*100 st

Lager: 308 innerförp.
100903261
Förp.pris: 598,00 kr

Jmf.pris: 99,67 kr/kg
Förp. 1*6 kg

Lager: 3 förp.
240352
À-pris: 208,00 kr = 80 st
Förp.pris: 624,00 kr = 3*80 st

Jmf.pris: 2,60 kr/st
Förp. 3*80 st

Lager: 81 innerförp.
308973
À-pris: 106,13 kr = 1,5 kg
Förp.pris: 530,63 kr = 5*1,5 kg

Jmf.pris: 70,75 kr/kg
Förp. 5*1,5 kg

Lager: 10 innerförp.
Ersätter 40920
123927
À-pris: 102,88 kr = 500 ml
Förp.pris: 1.234,50 kr = 12*500 ml

Jmf.pris: 205,75 kr/lit
Förp. 12*500 ml

Lager: 23 innerförp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;