Mannerströms Smaker hos Dafgård: En Kulinarisk Upplevelse

Dafgård Mannerström erbjuder en smakrik och inspirerande matupplevelse skapad i samarbete med kocken och matprofilen Tareq Taylor. Med fokus på hög kvalitet och enastående smak kombinerar vi traditionella recept med moderna innovationer för att ge dig en kulinarisk resa. Utforska vårt sortiment av noggrant utvalda produkter som garanterar en god och bekväm måltid för alla tillfällen.

124827
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 106,03 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x400gr

Lager: 1 förp.
124189
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 3 förp.
124562
Förp.pris: 381,70 kr

Jmf.pris: 108,75 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*9x390gr

Lager: 3 förp.
124188
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 6 förp.
124561
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 1 förp.
124829
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 106,03 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x400gr

Lager: 2 förp.
124190
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 7 förp.
Ersätter 123441
124187
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 6 förp.
124186
Förp.pris: 254,46 kr

Jmf.pris: 100,98 kr/kg (42,41 kr/st)
Förp. 1*6x420gr

Lager: 4 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;