Nyservade & begagnade kaffeautomater för ett gott och smakfullt kaffe! ☕️

Utforska vårt sortiment av begagnade & rekonditionerade kaffeautomater av hög kvalitet som kombinerar pålitlighet och kostnadseffektivitet. Våra begagnade & rekonditionerade kaffeautomater är noggrant utvalda och testade för att säkerställa att de levererar en exceptionell kaffejupplevelse till ett förmånligt pris. Oavsett om det är för ditt kontor, fabriken eller företaget, erbjuder våra begagnade kaffeautomater en pålitlig och hållbar lösning för dina kaffebryggningsbehov.

393414
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393384
Förp.pris: 13.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393407
Förp.pris: 16.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393410
Förp.pris: 37.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393387
Förp.pris: 27.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393388
Förp.pris: 27.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393393
Förp.pris: 22.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393408
Förp.pris: 21.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393396
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393403
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393405
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393401
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393395
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393400
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393402
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393358
Förp.pris: 12.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393060
Förp.pris: 16.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393362
Förp.pris: 39.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393359
Förp.pris: 52.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393360
Förp.pris: 39.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393381
Förp.pris: 61.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;