Upplev Julens Delikatesser med Vårt Julsortiment av Lax, Vilt och Serrano

Förbered dig för en smakresa med vårt exklusiva julsortiment av lax, vilt och serranoskinka. Med en perfekt balans mellan tradition och innovation erbjuder vi en elegant kombination av högkvalitativa delikatesser som kommer att förgylla dina julmåltider och festliga tillfällen. Låt dig inspireras av våra noggrant utvalda produkter och skapa minnen som varar livet ut.

552003
Förp.pris: 391,89 kr

Förp. 1*ca 900g

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
552004
Förp.pris: 335,89 kr

Förp. 1*ca 650g

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
179875
Förp.pris: 1.043,39 kr

Jmf.pris: 160,52 kr/kg
Förp. 1*ca6,5kg

Lager: 8 förp.
552001
Förp.pris: 559,89 kr

Jmf.pris: 349,93 kr/kg
Förp. 1*ca1,6kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
5520020
Förp.pris: 537,49 kr

Förp. 1*ca1,4kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
552005
Förp.pris: 369,49 kr

Förp. 1*ca1000g

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
5520088
Förp.pris: 537,49 kr

Förp. 1*ca1800g

Lagerinfo…
SLUT SÄSONG 2023
Beställningsbar senare
5520080
Förp.pris: 324,69 kr

Förp. 1*ca900g

Lagerinfo…
SLUT SÄSONG 2023
Beställningsbar senare
552006
Förp.pris: 324,69 kr

Förp. 1*ca800gr

Lagerinfo…
SLUT SÄSONG 2023
Beställningsbar senare
552007
Förp.pris: 324,69 kr

Förp. 1*ca800gr

Lagerinfo…
SLUT SÄSONG 2023
Beställningsbar senare

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;