Mellanmål kakor blandat, konfektyr blandat, Sandwich blandat, Bars blandat

Kanske tröttnat på en stor förpackning av en enda sort, välj ett mellanmål med blandat innehåll i stället.

1009
Förp.pris: 720,83 kr
Jmf.pris: 7,21 kr
Förp. 1*100 st
Lagerinfo…
1008
Förp.pris: 883,46 kr
Jmf.pris: 8,83 kr/st
Förp. 1*100 st
Lagerinfo…
1012
Förp.pris: 256,82 kr
Jmf.pris: 8,28 kr
Förp. 1*31 st
Lager: 1 förp.
1006
Förp.pris: 783,22 kr
Jmf.pris: 7,83 kr/st
Förp. 1*100 st
Lagerinfo…
1017
Förp.pris: 783,22 kr
Jmf.pris: 10,04 kr/st
Förp. 1*78 st
Lagerinfo…
1007
Förp.pris: 557,87 kr
Jmf.pris: 5,58 kr/st
Förp. 1*100 st
Lagerinfo…
1018
Förp.pris: 797,78 kr
Jmf.pris: 7,98 kr/st
Förp. 1*100 st
Lagerinfo…
1014
Förp.pris: 491,79 kr
Jmf.pris: 9,84 kr
Förp. 1*50 st
Lagerinfo…
1005
Förp.pris: 10,53 kr
Jmf.pris: 10,53 kr/st
Förp. 1*1 st
Lager: 51 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88