Via Professional: För Effektiv Tvätt

Via Professional erbjuder högkvalitativa tvättlösningar för professionellt och hemmabruk. Vårt tvättpulver är utformat för att effektivt ta bort fläckar och smuts samtidigt som det skonsamt vårdar dina kläder. Med våra produkter får du en ren och fräsch tvätt varje gång.

6 produkter som matchar din sökning:
101100414
Förp.pris: 386,28 kr

Jmf.pris: 1,67 kr/tvätt (46,43 kr/kg)
Förp. 1*8,32 kg

Lager: 18 förp.
Kampanjinfo » Köp »
101100415
Förp.pris: 749,63 kr

Jmf.pris: 3,25 kr/tvätt (90,10 kr/kg)
Förp. 1*8,32 kg

Lager: 5 förp.
7518290
Förp.pris: 1.208,38 kr

Jmf.pris: 161,12 kr/lit
Förp. 1*7,5 lit

Lagerinfo…
101105224
Förp.pris: 386,28 kr

Jmf.pris: 1,67 kr/tvätt (46,43 kr/kg)
Förp. 1*8,32 kg

Lager: 15 förp.
Kampanjinfo » Köp »
101100416
Förp.pris: 386,28 kr

Jmf.pris: 1,67 kr/tvätt (46,43 kr/kg)
Förp. 1*8,32 kg

Lager: 11 förp.
Kampanjinfo » Köp »
797238
À-pris: 338,25 kr = 40 st
Förp.pris: 1.353,00 kr = 4*40 st

Jmf.pris: 8,46 kr/st
Förp. 4*40 st

Lager: 4 innerförp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;