Den Perfekta Balansen Mellan Krispigt och Krämigt

Twix - För den perfekta balansen mellan krispigt och krämigt. Upptäck den ljuva kombinationen av knaprig kex och len kola, allt täckt av mjölkchoklad. Njut av varje tugga av denna klassiska favorit och låt dig förföras av dess oemotståndliga smak. Oavsett om det är som en snabb energikick eller som en belöning efter en lång dag, så levererar Twix alltid en smakupplevelse utöver det vanliga.

3 produkter som matchar din sökning:
647039
Förp.pris: 356,83 kr

Jmf.pris: 142,73 kr/kg
Förp. 1*2,5 kg

Lager: 6 förp.
462928
Förp.pris: 288,06 kr

Jmf.pris: 180,04 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*32x50gr

Lager: 2 förp.
461799
Förp.pris: 288,06 kr

Jmf.pris: 195,70 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*32x46gr

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;