Varumärke "Tassimo" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

9 produkter som matchar din sökning:
4031587
À-pris: 71,57 kr = 184 gr
Förp.pris: 357,84 kr = 5*184 gr

Jmf.pris: 4,47 kr/st (388,95 kr/kg)
Förp. 5*184 gr

Lagerinfo…
4031529
À-pris: 59,92 kr = 272 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*272 gr

Jmf.pris: 7,49 kr/st (220,29 kr/kg)
Förp. 5*272 gr

Lagerinfo…
4051530
À-pris: 71,90 kr = 188 gr
Förp.pris: 359,52 kr = 5*188 gr

Jmf.pris: 8,99 kr/st (382,47 kr/kg)
Förp. 5*188 gr

Lager: 3 innerförp.
4031588
À-pris: 59,92 kr = 144 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*144 gr

Jmf.pris: 3,75 kr/st (416,11 kr/kg)
Förp. 5*144 gr

Lagerinfo…
4031565
À-pris: 59,92 kr = 128 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*128 gr

Jmf.pris: 3,75 kr/st (468,13 kr/kg)
Förp. 5*128 gr

Lager: 4 innerförp.
4031655
À-pris: 71,57 kr = 267 gr
Förp.pris: 357,84 kr = 5*267 gr

Jmf.pris: 8,95 kr/st (268,05 kr/kg)
Förp. 5*267 gr

Lager: 4 innerförp.
4031651
À-pris: 59,92 kr = 144 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*144 gr

Jmf.pris: 3,75 kr/st (416,11 kr/kg)
Förp. 5*144 gr

Lager: 25 innerförp.
4031517
À-pris: 71,90 kr = 240 gr
Förp.pris: 359,52 kr = 5*240 gr

Jmf.pris: 8,99 kr/st (299,60 kr/kg)
Förp. 5*240 gr

Lagerinfo…
4031544
À-pris: 59,92 kr = 144 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*144 gr

Jmf.pris: 3,75 kr/st (416,11 kr/kg)
Förp. 5*144 gr

Lager: 10 innerförp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;