Upplev Snickers: En Oslagbar Smakupplevelse

Hungrig? Inget slår känslan av att bita i en Snickers. Med sin omisskännliga kombination av krispigt jordnötssmör, len karamell, och krämig mjölkchoklad är Snickers inte bara en chokladkaka – det är en upplevelse. Oavsett om du behöver en snabb energikick eller helt enkelt njuter av dess goda smak, så är Snickers det perfekta valet för att stilla både hunger och begär.

4 produkter som matchar din sökning:
458734
Förp.pris: 216,05 kr

Jmf.pris: 246,63 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*24x36gr

Lager: 2 förp.
647346
Förp.pris: 356,83 kr

Jmf.pris: 142,73 kr/kg
Förp. 1*2,5 kg

Lager: 48 förp.
387599
Förp.pris: 507,70 kr

Jmf.pris: 553,05 kr/kg (28,20 kr/st)
Förp. 1*18x51gr

Lagerinfo…
280972
Förp.pris: 288,18 kr

Jmf.pris: 180,11 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*32x50gr

Lager: 15 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;