Uppnå Din Prestationspotential med Powerade®

Powerade®: Optimerad Sportdryck för Aktiva Livsstilar

Powerade® är det ultimata valet för idrottare och aktiva individer som strävar efter att nå sin fulla prestationpotential. Vår serie av sportdrycker är vetenskapligt utformad för att återställa elektrolyter, vätska och energi som förloras under träning och tävling. Med en kraftfull blandning av kolhydrater och mineraler hjälper Powerade® dig att prestera på topp och hålla dig hydrerad genom de mest krävande aktiviteterna.

3 produkter som matchar din sökning:
642088
Förp.pris: 210,00 kr

Jmf.pris: 35,00 kr/lit (17,51 kr/st)
Förp. 1*12x50cl

Lager: 16 förp.
456430
Förp.pris: 210,00 kr

Jmf.pris: 35,00 kr/lit (17,51 kr/st)
Förp. 1*12x50cl

Lager: 18 förp.
456420
Förp.pris: 210,00 kr

Jmf.pris: 35,00 kr/lit (17,51 kr/st)
Förp. 1*12x50cl

Lager: 14 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;