Hälsningar från norr: Utforska Polarbröds unika Polarmetod och traditionella smaker

Välkommen till Polarbröd - hemmet för det unika hantverket som förenar tradition med modern smak. Med vår unika Polarmetod, inspirerad av de karga landskapen och rena luften i norr, skapar vi bröd av högsta kvalitet med en smak som tar dig på en resa genom Sveriges vackra natur. Varje tugga är en hälsning från det arktiska landskapet till ditt kök - upptäck Polarbröds sortiment idag och låt smakerna från norr förgylla ditt nästa måltidstillfälle.

13 produkter som matchar din sökning:
18182500
Förp.pris: 640,64 kr

Jmf.pris: 237,27 kr/kg (11,86 kr/st)
Förp. 1*54x50gr

Lagerinfo…
18183300
Förp.pris: 640,64 kr

Jmf.pris: 237,27 kr/kg (11,86 kr/st)
Förp. 1*54x50gr

Lagerinfo…
78136
Förp.pris: 124,99 kr

Jmf.pris: 46,29 kr/kg (2,78 kr/st)
Förp. 1*45x60gr

Lager: 14 förp.
181888
Förp.pris: 392,31 kr

Jmf.pris: 174,36 kr/kg (13,07 kr/st)
Förp. 1*30x75gr

Lager: 4 förp.
Kampanjinfo » Köp »
181863
Förp.pris: 317,22 kr

Jmf.pris: 140,99 kr/kg (10,57 kr/st)
Förp. 1*30x75gr

Lager: 18 förp.
Kampanjinfo » Köp »
181860
Förp.pris: 466,59 kr

Jmf.pris: 222,19 kr/kg (15,56 kr/st)
Förp. 1*30x70gr

Lager: 19 förp.
181862
Förp.pris: 317,22 kr

Jmf.pris: 151,06 kr/kg (10,57 kr/st)
Förp. 1*30x70gr

Lager: 14 förp.
Kampanjinfo » Köp »
181830
Förp.pris: 591,70 kr

Jmf.pris: 249,14 kr/kg (23,67 kr/st)
Förp. 1*25x95gr

Lagerinfo…
78186
Förp.pris: 218,06 kr

Jmf.pris: 51,92 kr/kg (1,95 kr/st)
Förp. 1*112x38g

Lager: 8 förp.
78184
Förp.pris: 218,06 kr

Jmf.pris: 51,92 kr/kg (1,95 kr/st)
Förp. 1*112x38g

Lager: 11 förp.
181874
Förp.pris: 274,57 kr

Jmf.pris: 143,01 kr/kg (17,17 kr/st)
Förp. 1*16x120g

Lager: 9 förp.
Kampanjinfo » Köp »
78135
Förp.pris: 235,09 kr

Jmf.pris: 52,24 kr/kg (1,57 kr/st)
Förp. 1*150x30g

Lager: 5 förp.
78236
Förp.pris: 188,05 kr

Jmf.pris: 41,79 kr/kg (1,57 kr/st)
Förp. 1*120x38g

Lager: 11 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;