Pepsi Max - Maximera din Smakupplevelse!

Pepsi Max - Maximera din Smakupplevelse! Upplev den intensiva smaken av Pepsi utan kalorier med Pepsi Max. Med en kraftfull kombination av cola och kolsyra ger Pepsi Max dig en frisk och uppfriskande dryck utan kompromisser. Oavsett om du behöver en kick under dagen eller bara njuter av en läskande dryck, är Pepsi Max det ultimata valet för alla tillfällen. Prova idag och låt din smakupplevelse nå nya höjder med Pepsi Max.

3 produkter som matchar din sökning:
11869
Förp.pris: 219,97 kr

Jmf.pris: 27,77 kr/lit (9,16 kr/st)
Förp. 1*24x33cl

Lager: 6 förp.
21559
Förp.pris: 317,97 kr

Jmf.pris: 26,50 kr/lit (13,25 kr/st)
Förp. 1*24x50cl

Lager: 5 förp.
32151
Förp.pris: 317,97 kr

Jmf.pris: 26,50 kr/lit (13,25 kr/st)
Förp. 1*24x50cl

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;