Njut av stjärnornas smak med Milky Way

Utforska himlen med varje tugga av Milky Way. Vår ljuvligt lena chokladkaka med fyllig nougat och mjuk kola är en smakupplevelse utöver det vanliga. Upplev himmelsk njutning varje gång du tar en tugga av Milky Way - en favorit bland chokladälskare världen över.

1 produkter som matchar din sökning:
452902
Förp.pris: 252,11 kr

Jmf.pris: 209,40 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*28x43gr

Lager: 14 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;