Varumärke "Inter Candy Confectionary" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

×
9 produkter som matchar din sökning:

Julsäck Carl Larsson Jul i HBG Inter Candy

90550
299,90 kr
Del av förpackning = 1600 g
2.699,10 kr
Hel förpackning = 9*1600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 187,44 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Guldbox Stor Inter Candy

90547
429,90 kr
Del av förpackning = 2200 g
2.579,40 kr
Hel förpackning = 6*2200 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 195,41 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Grön Inter Candy

90801
319,90 kr
Del av förpackning = 1855 g
1.919,40 kr
Hel förpackning = 6*1855 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 172,73 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Natur Inter Candy

90804
129,90 kr
Del av förpackning = 750 g
1.948,50 kr
Hel förpackning = 15*750 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 173,20 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Röd Inter Candy

90800
229,90 kr
Del av förpackning = 1230 g
1.839,20 kr
Hel förpackning = 8*1230 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 192,87 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Nötknäppare 3 färger Inter Candy

90560
89,90 kr
Del av förpackning = 435 g
1.078,80 kr
Hel förpackning = 12*435 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 206,67 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Smällkaramell Inter Candy

90548
109,90 kr
Del av förpackning = 600 g
989,10 kr
Hel förpackning = 9*600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 183,17 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm Medium Inter Candy

90505
219,90 kr
Hel förpackning = 1*950 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 231,47 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm XL Inter Candy

90504
389,90 kr
Hel förpackning = 1*1900 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 205,21 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Grundare
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88