Upptäck Göteborgs Kex - Knapriga Delikatesser Sedan 1888

Göteborgs Kex har sedan 1888 försett svenska folket med knapriga och smakrika kex av hög kvalitet. Med en stolt tradition av hantverk och noggrannhet skapar vi enastående kex för alla tillfällen, från festliga tillställningar till mysiga stunder hemma. Våra kex är tillverkade med omsorg och kärlek, och varje tugga är en smakupplevelse att minnas.

9 produkter som matchar din sökning:
530264
À-pris: 40,32 kr = 400 gr
Förp.pris: 806,40 kr = 20*400 gr

Jmf.pris: 100,80 kr/kg
Förp. 20*400 gr

Lagerinfo…
100836
À-pris: 38,30 kr = 205 gr
Förp.pris: 1.532,16 kr = 40*205 gr

Jmf.pris: 186,85 kr/kg
Förp. 40*205 gr

Lager: 35 innerförp.
100385
Ömtålig vara

À-pris: 29,12 kr = 175 gr
Förp.pris: 815,36 kr = 28*175 gr

Jmf.pris: 166,40 kr/kg
Förp. 28*175 gr

Lagerinfo…
LÅNGTIDSRESTAD
11004
Ömtålig vara

À-pris: 32,70 kr = 225 gr
Förp.pris: 784,90 kr = 24*225 gr

Jmf.pris: 145,35 kr/kg
Förp. 24*225 gr

Lager: 129 innerförp.
10002
Ömtålig vara

À-pris: 21,73 kr = 200 gr
Förp.pris: 608,38 kr = 28*200 gr

Jmf.pris: 108,64 kr/kg
Förp. 28*200 gr

Lagerinfo…
33213
À-pris: 22,29 kr = 150 gr
Förp.pris: 534,91 kr = 24*150 gr

Jmf.pris: 148,59 kr/kg
Förp. 24*150 gr

Lagerinfo…
100319
À-pris: 37,63 kr = 190 gr
Förp.pris: 903,17 kr = 24*190 gr

Jmf.pris: 198,06 kr/kg
Förp. 24*190 gr

Lager: 1 innerförp.
40123
Ömtålig vara

À-pris: 35,73 kr = 170 gr
Förp.pris: 1.250,48 kr = 35*170 gr

Jmf.pris: 210,16 kr/kg
Förp. 35*170 gr

Lager: 19 innerförp.
54539013
À-pris: 53,65 kr = 215 gr
Förp.pris: 536,48 kr = 10*215 gr

Jmf.pris: 249,53 kr/kg
Förp. 10*215 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;