Upplev Daim - En Tidlös Chokladklassiker

Daim, en tidlös klassiker som lockar med sin krispiga mandeltäckning och lena mjölkchoklad. Sedan dess lansering har Daim förblivit en favorit över hela världen, lockande chokladälskare med sin unika smak och konsistens. Upplev en smakupplevelse utöver det vanliga med varje tugga av Daim - en perfekt kombination av knaprigt och krämigt som aldrig går ur mode.

5 produkter som matchar din sökning:
12575
Förp.pris: 359,07 kr

Jmf.pris: 174,99 kr/kg (9,98 kr/st)
Förp. 1*36x57gr

Lager: 12 förp.
4241702
Förp.pris: 359,07 kr

Jmf.pris: 178,11 kr/kg (9,98 kr/st)
Förp. 1*36x56gr

Lager: 2 förp.
Limited Edition
973308
À-pris: 473,09 kr = 2,5 kg
Förp.pris: 946,18 kr = 2*2,5 kg

Jmf.pris: 189,24 kr/kg
Förp. 2*2,5 kg

Lager: 11 innerförp.
916556
À-pris: 44,69 kr = 200 gr
Förp.pris: 804,38 kr = 18*200 gr

Jmf.pris: 223,44 kr/gram
Förp. 18*200 gr

Lagerinfo…
36334
Förp.pris: 160,88 kr

Jmf.pris: 159,61 kr/kg (4,47 kr/st)
Förp. 1*36x28gr

Lager: 13 förp.
Kampanjinfo » Köp »
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88