Njut av Klassiskt Godissnacks med Bridge Original från Cloetta

Bridge Original från Cloetta är en ikonisk favorit bland godissortimentet. Dessa läckra chokladdoppade kex är perfekta för att tillfredsställa ditt sötsug när som helst på dagen. Oavsett om det är som en liten belöning för dig själv eller som en del av en festlig delningsskål, så är Bridge Original en klassiker som aldrig går ur tiden.

3 produkter som matchar din sökning:
635228
À-pris: 25,20 kr = 115 gr
Förp.pris: 504,00 kr = 20*115 gr

Jmf.pris: 219,13 kr/kg
Förp. 20*115 gr

Lager: 13 innerförp.
635226
Förp.pris: 683,09 kr

Jmf.pris: 158,12 kr/kg (28,46 kr/st)
Förp. 1*24x180g

Lagerinfo…
635227
Förp.pris: 1.184,74 kr

Jmf.pris: 156,71 kr/kg (56,41 kr/st)
Förp. 1*21x360g

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;