Utforska den exotiska harmonin av Bounty: Kokos och Choklad

Bounty - Utforska det tropiska paradiset i varje tugga! Med sin fylliga kokosnöt omringad av len mjölkchoklad, tar Bounty dig med på en smakresa till avlägsna stränder och kristallklara vatten. Upptäck den oemotståndliga smaken av Bounty idag!

3 produkter som matchar din sökning:
647046
Förp.pris: 356,83 kr

Jmf.pris: 142,73 kr/kg
Förp. 1*2,5 kg

Lager: 8 förp.
462184
Förp.pris: 151,24 kr

Jmf.pris: 110,55 kr/kg (6,30 kr/st)
Förp. 1*24x57gr

Lager: 66 förp.
Kampanjinfo » Köp »
461665
Förp.pris: 216,05 kr

Jmf.pris: 157,93 kr/kg (9,00 kr/st)
Förp. 1*24x57gr

Lager: 1 förp.
Ersätts av 462184
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;