Sökresultat för "linser" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

6 produkter som matchar din sökning:
402192
Förp.pris: 300,16 kr

Jmf.pris: 125,07 kr/kg (0,34 kr/st)
Förp. 1*2,4 kg

Lager: 7 förp.
403991
À-pris: 42,22 kr = 175 gr
Förp.pris: 886,70 kr = 21*175 gr

Jmf.pris: 241,28 kr/kg
Förp. 21*175 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
635227
Förp.pris: 1.184,74 kr

Jmf.pris: 156,71 kr/kg (56,41 kr/st)
Förp. 1*21x360g

Lagerinfo…
1411112
Förp.pris: 137,89 kr

Jmf.pris: 161,85 kr/kg (11,49 kr/st)
Förp. 1*12x68gr

Lager: 9 förp.
Kampanjinfo » Köp »
90562
Förp.pris: 254,58 kr

Jmf.pris: 530,37 kr/kg (31,82 kr/st)
Förp. 1*8x60 gr

Lagerinfo…
90700
Förp.pris: 254,58 kr

Jmf.pris: 558,28 kr/kg (31,82 kr/st)
Förp. 1*8x57 gr

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;