Sökresultat för "Chokladdryck" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

3 produkter som matchar din sökning:
12456289
À-pris: 116,70 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.167,04 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 116,70 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 72 innerförp.
12284815
À-pris: 38,98 kr = 10x20gr
Förp.pris: 233,86 kr = 6*10x20gr

Jmf.pris: 194,88 kr/gr (3,90 kr/st)
Förp. 6*10x20gr

Lager: 3 innerförp.
357712
Förp.pris: 437,25 kr

Jmf.pris: 161,94 kr/kg (4,86 kr/st)
Förp. 1*90x30gr

Lager: 44 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;