Vendo flaska burk M-C48 Drickautomat

93048
Förp.pris: 87.500,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-12 och den 2024-07-23 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

B&C Design C48 (M)
- Det bästa valet för kylda drycker!

SandenVendo är kända för sina pålitliga mekanismer och kylaggregat av toppkvalité ända sedan 30-talet. Senaste trenden går åter tillbaka till de robusta och enkla men samtidigt funktionella kolumn-automaterna, där SandenVendo omnämns som marknadsledande.

SandenVendos traditionella Bottle&Can har genomgått en omstyling och presenteras nu i en elegant designlinje, uppgraderade med moderna funktioner och användarvänligt gränssnitt.

Dessutom har denna linje, med tanke på miljömässig hållbarhet, utvecklats med HC (R290) Hydro Carbon, för att fortsätta engagemanget för naturliga köldmedier.

Specifikationer
Mått (HxBxD): 1830x850x955 mm
Vikt: 340 kg
Antal val/kolumner: 8
Max produktlängd: 325 mm
Max produktdiameter: 72 mm
Max kapacitet burk 33 cl: 544 st
Max kapacitet flaska 50 cl: 272 st
Protokoll: Exekutiv/MDB
Inställbar temperatur: +1°C till +25°C
Max förbrukning: 700 W
Nätspänning: 230 V / 50 Hz


Garanti:

12 månader

Varumärke:

SandenVendo

Varukategori:

Varuautomat kyld dryck

Leverantör:

SandenVendo Gmbh

Lev art nr:

M-C48

Bruttovikt:

340 kg/förp

Volym:

1.486  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;