Rek. pris 599,00

Vas 21,5 cm Legio Nova Eva Trio

887288
À-pris: 465,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.863,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Lager: 7 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

LEGIO NOVA VAS

Den eleganta och dekorativa vasen ger rum åt kreativiteten när du inreder och dekorerar. Vasen kan stå på egen hand eller så kan du ha färska eller torkade blommor i den vid dukningen, på fönsterbrädet eller någon annanstans i hemmet där du kan njuta av den. Den fungerar utmärkt i alla sammanhang och den dekorativa formen gör den också perfekt att ha som prydnad utan blommor och kvistar.

Designen är klassisk och har den karaktäristiska räfflade stilen som övriga Legio Nova-serien. Vasen är tillverkad i porslin av hög kvalitet och har 10 års porslinsgaranti.

FAKTA
• Elegant och stilfull design
• 10 års porslinsgaranti
• Matcha med Legio Nova och Legio
• Material: Porslin
• Färg:
• Mål: Höjd : 21.5 cm


Garanti:

120 månader

Varumärke:

Eva Trio by Eva Solo

Varukategori:

Vas

Leverantör:

Eva Solo A/S

Lev art nr:

887288

EAN del förp:

5706631185561

EAN hel förp:

5706631185578

Bruttovikt:

1.47 kg/st  5.88 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.024  m3/förp

Liknande produkter
Kanna 0,5 L Legio Nova Eva Trio
Eva Solo A/S
Kanna 0,5 L Legio Nova Eva Trio
886261    Lager: 2
Kanna 0,7 L Legio Nova Eva Trio
Eva Solo A/S
Kanna 0,7 L Legio Nova Eva Trio
887238    Lager: 1
Kanna 1,6 L Legio Nova Eva Trio
Eva Solo A/S
Kanna 1,6 L Legio Nova Eva Trio
887305    Lager: 2
Kanna 15 cl Legio Nova Eva Trio
Eva Solo A/S
Kanna 15 cl Legio Nova Eva Trio
886266    Lager: 2
Karott 6,2 L Legio Nova Eva Trio
Eva Solo A/S
Karott 6,2 L Legio Nova Eva Trio
887299    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;