Trädgårdshink 17 L Ljusblå Nordiska Plast

11720602
À-pris: 72,75 kr = 1 st
Förp.pris: 727,50 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Snygg och kraftfull Trädgårdshink 17L i tre glada färger. Hinken har en rejäl stålgrepe och är väldigt slagtålig, även vid köldgrader. Perfekt för diverse trädgårdsbestyr där man ofta vill ha en rejäl men ändå fin hink. Eller varför inte till hästarna i stallet eller andra djur där man behöver något som är slagtåligt.

Material: PELD


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Hink/Tunna/Korg

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

1172-0602

EAN del förp:

7318140007371

EAN hel förp:

17318140007378

EAN hel pall:

37318140007372

Bruttovikt:

0.8 kg/st  8 kg/förp

Volym:

0.032  m3/st,  0.32  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;