Teardrops Chocolates Pralibel ICKZ

60856
À-pris: 223,89 kr = 320 gr
Förp.pris: 1.791,10 kr = 8*320 gr
Jmf.pris: 699,65 kr/kg
Förp. 8*320 gr
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Pralibel

Varukategori:

Julchoklad gåvoask

Leverantör:

Bonaventura Sales Sverige AB

Lev art nr:

60856

EAN del förp:

819952011732

EAN hel förp:

819952011763

EAN hel pall:

20819952011736

Bruttovikt:

0.59 kg/st  4.72 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.016  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;