Stekspade 28 cm Exxent

7465531
À-pris: 85,87 kr = 1 st
Förp.pris: 1.030,50 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-24.
Köp »
Beskrivning:

Stabil stekspade i rostfritt stål med handtag av SAPELE trä som har en skyddande lack över för att klara diskmaskin och daglig långvarig användning. Spaden passar perfekt för den större stekhällen eller när råvarorna kräver något rejälare.

Rostfritt 18% Krom/Träskaft

Mått/storlek: L 28 cm BL 17 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Stektillbehör

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

65531

EAN del förp:

7393107655314

EAN hel förp:

17393107655311

Bruttovikt:

0.12 kg/st  1.44 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;