Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C

Småförvaring Flexible 148x148 mm Vit Nordiska Plast

79040100
À-pris: 22,50 kr = 1 st
Förp.pris: 225,00 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Småförvaring för de minsta prylarna i hemmets alla vrår.
Organisera dina lådor och skåp genom att kombinera de 6 olika storlekarna i vår serie Store It® Flexible.

Passar lika bra på kontoret som i kökslådan, kylskåpet, garaget eller badrumsskåpet.
Fyll en hel låda med förvaringsfack eller använd enstaka lådor för att skapa ordning och reda.

Tänkbara användningsområden för 148x148 (7904):
Köket: Kryddpåsar etc.
Badrummet: Hudvårdsprodukter etc.
Kontoret: Powerbank etc.
Garaget: Proppar etc.

Tillverkad i Sverige. Fri rån BPA och producerad i livsmedelsgodkänd polypropenplast (PP).
Klarar temperaturer från -40°C till +120°C (dvs perfekt för frys, kyl och maskindisk).

Mått (LxBxH): 148x148x50 mm


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7904-0100

EAN del förp:

7318140009689

EAN hel förp:

17318140009686

EAN hel pall:

37318140009680

Bruttovikt:

0.05 kg/st  0.5 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;