Merx Tål Maskindisk Merx Tål Mikrougn Merx Tål Ugnsfast

Skål låg 11 cm Delfi Exxent

7420167
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-22.
Köp »

Fältspatporslin, stapelbar. Serien Delfi är speciellt framtagen för att skapa vackra bufféer.

Höjd: 3,5 cm
Diameter: 11 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

20167

EAN del förp:

7393107201672

EAN hel förp:

17393107201679

Bruttovikt:

0.25 kg/st  1.5 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88