Rek. pris 649,00

Salt & Pepparkvarn 2-pack 25 cm Svart Exxent

7489924
À-pris: 615,25 kr = 2 del
Förp.pris: 1.845,75 kr = 3*2 del
Jmf.pris: 307,63 kr/st
Förp. 3*2 del
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

• Gummiträ
• Keramiskt verk
• Diameter: 6,4 cm
• Höjd: 25 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Kryddkvarn/ströare

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

89924

EAN del förp:

7393107899244

Bruttovikt:

0.92 kg/st  2.76 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.009  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;