Salt & Pepparkvarn 16 cm Vit Exxent

7489922
À-pris: 232,63 kr = 1 st
Förp.pris: 1.395,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

• Gummiträ
• Keramiskt verk
• Diameter: 5,5 cm
• Höjd: 16 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Kryddkvarn/ströare

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

89922

EAN del förp:

7393107899220

Bruttovikt:

0.16 kg/st  0.96 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;