PresentCard® Presentbox

29697
Förp.pris: 15,63 kr
Förp. 1*1 st
Lager: 1947 förp.
Köp »

Presentbox PresentCard®

Presentboxen ingår utan kostnad när Du köper ett PresentCard®. Boxen levereras tillsammans med Ditt presentkort.

Mått (inner): 215x153x28 mm


Varumärke:

PresentCard

Varukategori:

Presentkort

Leverantör:

Smurfit Kappa Sverige AB

Lev art nr:

10573728

Bruttovikt:

0.05 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;